Objednat smuteční květinovou vazbu, ať již k doručení či osobnímu odběru ve smyslu „Dodacích podmínek“ lze na web.stránkách www.kvetiny-kaplan.cz, popř. smutecni.kvetiny-kaplan.cz,   na e-mail.adrese vazarna@kvetiny-kaplan.cz ,  během otevírací doby provozovny na adrese Branka 20, Brno-Komín v Po až Pá od  7,00–16,00 nebo telefonicky na č. 545 577 147.

Dodací podmínky

Květinové výrobky a zásilky doručujeme v Brně - městě s jednotnou cenou Kč 200,-

v provozní době:    Po až Pá:        8,00 – 16,00

Mimo tuto základní doručovací dobu,

tj.v Po - Pá : 16,01 až 20,00 + So,Ne,Sv. 08,00 - 20,00 účtujeme přirážku ve výši Kč 150,-

Doručování zajišťujeme i v Brněnském kraji a kraji Vysočina s výší  kilometrovného  cca Kč 10,-/km.viz.“Kam doručujeme“

Doručení smuteční květinové vazby lze provést, umožní-li to provozní podmínky, bezprostředně po obdržení objednávky a provedené platbě,  tj.cca během 1 až 2 hodin a to v Po až Pá v době od 8,00 – 14,00 hod.

Zásilka určena k doručení mimo Brno-město by měla být objednána min. 24 hodin před termínem doručení, nedovolí-li to provozní podmínky jinak. Rovněž výrobky které jsou složitější na provedení – smuteční kytice, věnce, koše aj., by měly být objednány minimálně 24 hodin. před doručením.

V případě jiného způsobu platby než plateb.kartou v on-line režimu, tj.bezhotovostním převodem na náš účet, je doručení provedeno až po obdržení příslušné částky, což se netýká stálých zákazníků. Situaci lze vyřešit zasláním potvrzení o bankovním převodu.

Na základě písemné objednávky firmou či státní institucí, jsme ve výjimečných případech schopni dodat zboží a teprve následně vystavit fakturu se čtrnácti denní ( měsíční ) splatností. U stálých zákazníků je tento způsob objednávek standardním řešením.

Zkontrolujte prosím před odesláním objednávky správnost Vaší e-mailové adresy. Na tuto adresu je následně odesláno potvrzení příjmu objednávky i oznámení o doručení zásilky.

Jednotlivé výrobky zobrazené v katalogu jsou ilustrační a  skladba květin, barevný odstín, velikost květů se řídí sezonní dostupností. Uvedené počty květin ve výrobku jsou orientační. Fotografie výrobků cenově členěné na A) standart B) bohatší C) repre,  odpovídají bohatostí a skladbou květin většinou střední cenové kategorii.

Záruka

Řezané květiny jsou komoditou rychle podléhající zkáze a vztahuje se na ně záruka 24 hod.

Smuteční květinová vazba je určena, obzvláště u rostlých věnců a kytic typu jehlan, k vystavení - použití u smutečního obřadu, v den výroby - odběru z vazárny. Je-li vazba určena pro použití další den, je nutné tuto okolnost vyznačit v objednávce. Poradíme Vám, které květiny jsou pro to vhodné a je možné za příplatek cca 10% z ceny, vazbu provést jiným, náročnějším způsobem.

Formy platby:

 • PayPal (on-line)


 • Platební kartou: (on-line) systém GlobalPayments
  Přijímáme karty VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro.
  VISAVISA Electron
  Více se o této zabezpečené platbě se dozvíte zde ->
 • Bezhotovostně na účet naší firmy:
  Číslo účtu: 1340132389
  Kód banky: 0800
  Pro platbu ze zahraničí - IBAN: CZ35 0800 0000 0013 4013 2389
  Česká spořitelna a.s.  Česká Republika

 • Osobně v hotovosti (kartou) v květinářství na adrese:
  613 00 Brno-Černá Pole, Zemědělská 42, v době Po až Pá : 8,00 - 17,30 / Sobota : 8,00 - 11,30

 • Osobně v hotovosti (kartou) v Centru květinové vazby na adrese:
  624 00 Brno-Komín, Branka 20 v době  Po až Pá : 7,00 - 16,00